سوالات متداول

 

پرینتر Fargo hdp5000 داریم هنگام چاپ قسمتی از لبه کارت را سفید چاپ می کند ؟

پاسخ : پرینتر شما نیاز به Upgrade Firmware دارد که با مراجعه به قسمت پشتیبانی سایت و انتخاب گزینه دریافت فایل جدید ترین Firmware موجود Fargo را دانلود نموده و از طریق نرم افزار Fargo Workbench نصب نمایید تا مشکل برطرف گردد . 

 

مچ بند پرینتر TSC TDP-225 داریم آیا این دستگاه نیاز به تمیز کننده یا مواد مصرفی دارد ؟

پاسخ : مچ بند پرینتر TDP 225 جزء پرینترهای حرارتی می باشد و این پرینتر نیاز به هیچگونه مواد مصرفی به جزء مچ بند ندارد .

 

بیمارستان ما تحت نظر سازمان تامین اجتماعی می باشیم و سیستم HIS این بیمارستان تحت Dos می باشد آیا مچ بند پرینتر TDP 225 قابلیت اتصال به HIS را دارد و چاپ مچ بند صورت می گیرد ؟

پاسخ : مچ بند پرینتر TDP 225 دارای ورودی Com RS-232 می باشد و بدون نصب ماژول یا هیچ وسیله ای می توانید از محیط Dos پرینت بگیرید .

 

در بیمارستان ما بیماران نوجوان و نوزاد داریم آیا مچ بند پرینتر TDP-225 قابلیت چاپ مچ بند مخصوص را دارد ؟

پاسخ : پرینتر ذکر شده دارای 3 سایز مچ بند (بزرگسال ، نوجوان ، نوزاد) می باشد که براحتی شما می توانید 3 سایز را از واحد فروش شرکت تهیه نمایید .

 

بیمارستان ما از هیچگونه HIS استفاده نمی کند آیا ما باید مشخصات بیماران را در Word تایپ و بعد چاپ نماییم ؟

پاسخ : مچ بند پرینتر TDP-225 دارای نرم افزار چاپ مچ بند می باشد که هنگام خرید بصورت رایگان در اختیار بیمارستان قرار می گیرد که می توانید اطلاعات را به همراه عکس و یا بارکد چاپ نمایید .همچنین این نرم افزار قابلیت اتصال به دیتابیس بیمارستان را هم دارا می باشد .

 

سازمان ما پرینتر Fargo hdp5000 را خریداری کرده است ، آیا می توانیم آرم یا نوشته ای را بصورت اختصاصی روی کارت داشته باشیم که فقط از طرف این سازمان قابل شناسایی باشد ؟

پاسخ : بله ، پرینتر hdp5000 دارای ریبون مخصوص YMCFK می باشد که قابلیت چاپ جوهر امنیتی دارد که با چشم معمولی قابل رویت نمی باشد و فقط با اشعه X قابل رویت می باشد .

 

دانشگاه ما پرینتر Ciaat ctc940 خریداری کرده است آیا این پرینتر قابلیت کد گذاری کارت بدون تماس Mifare 1k را دارد ؟

پاسخ : بله پرینتر شما قابلیت کد گذاری کارت های مغناطیسی ، بدون تماس و اسمارت را دارا می باشد که این Encoder ها بصورت ماژول درخواستی از طرف مشتری می تواند روی پرینتر نصب گردد .

 

بیمارستان ما مچ بند پرینتر TSC TDP-225  خریداری کرده است آیا این مچ بند پرینتر دارای رول های رنگی می باشد ؟

پاسخ : مچ بند پرینتر TDP-225 دارای مچ بند بزرگسال در 4 رنگ (سفید ، زرد ، نارنجی ، قرمز) می باشد که شما می توانید از واحد فروش شرکت تهیه نمایید .

 

آیا شما انواع کارت های PVC  را دارید ؟

پاسخ : این شرکت با توجه به دستورات مدیر عامل به بخش بازرگانی شرکت جهت تامین کارت تمامی انواع کارت PVC از جمله مغناطیسی ، بدون تماس ، اسمارت را تامین نموده است . همچنین این شرکت کارت PVC رنگی را برای کارت های ساده و مغناطیسی جهت تنوع کارت مشتریان عزیز تهیه کرده است .

آیا دستگاه Android mini pc قابلیت اتصال به اینترنت را دارا می باشد ؟

پاسخ : بله دستگاه ذکر شده قابلیت اتصال به اینترنت را از طریق Wifi دارد و همچنین این دستگاه قابلیت اتصال Mouse و Keyboard وایرلس را دارد .

تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454 - طبقه همکف

تلفن: 63467 (021)

فاکس: 66028191 - 021

 پست الكترونيكي : info@samahardware.com

درباره ما

شرکت سما سامانه تجهیز با حضوری طولانی و پررنگ در بازار آی تی توانسته است دربخش تامین تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مشتریان خود نقش افرینی کند. دراین بخش سیستم های کنترل تردد، تجهیزات صدور کارت شناسایی، انواع کارت های پی وی سی، تجهیزات چاپ مچبند شناسایی بیمار، اقلام مصرفی و سایر ملزومات مورد نیاز ارایه می گردد.

Layout Type

Presets Color

Background Image