61903 - 021 داخلی 3

نمونه کار

کارت خوان هوشمند

کارت خوان هوشمند

 

مشخصات

 

NFC دستگاهی جهت خواندن و نوشتن بر روی کارت های غیرتماسی با قابلیت اتصال به رایانه می باشد که بر اساس تکنولوژی ۱۳٫۵۶ مربوط به RFID غیرتماسی و مطابق با استاندارد ISO/IEC 18092 برای ارتباطات میدانی نزدیک ( Near Field Communication ) طراحی و تولید شده است. این کارت خوان نه فقط کارت مایفیر (mifare) و کلاس A و B از ۱۴۴۴۳ISO ، بلکه هر ۴ نوع تگ RFID را نیز پشتیبانی می کند.

ACR122U به دلیل سازگاری با CCID و PCS/SC ، یک دستگاه Plug & Play می باشد که قابلیت کارکردن با دستگاه ها و برنامه های کاربردی مختلف را با سرعت دسترسی ۴۲۴ کیلوبیت بر ثانیه و USBپر سرعت تا ۱۲ مگابیت بر ثانیه فراهم می سازد و عملیات خواندن و نوشتن را به صورت سریع و کارآمد انجام می دهد. نزدیکترین فاصله عملیاتی ACR122U با توجه به تگ RFID غیر تماسی استفاده شده، تا ۵ سانتی متر می باشد.

به منظور افزایش سطح امنیت، ACR 122U می تواند با اسلات SAM 3-7816 ISO یکپارچه شود و یا به صورت ماژول نیز ارائه گردد تا امکان یکپارچه سازی با ماشین های بزرگتر مانند پایانه های POS، سامانه های دسترسی فیزیکی و ماشین های فروش را فراهم سازد. این دستگاه برای تأیید هویت شخصی و تراکنش های مالی برخط به صورت امن، ایده آل است. از برنامه های کاربردی دیگر که امکان استفاده از ACR 122U در آنها وجود دارد می توان از کنترل دسترسی، پرداخت الکترونیکی، بلیط الکترونیکی برای رویدادها و حمل و نقل عمومی،عوارضی ها و احراز هویت شبکه نام برد.

تاریخ

02 مرداد 1396

Tags

کارت خوان

تماس با ما

نشانی : تهران خیابان آزادی- روبروی دانشگاه صنعتی شریف- پلاک 454 - طبقه همکف

تلفن: 61903 - 021 داخلی 3

فاکس: 66053652 - 021

 پست الكترونيكي : info@samahardware.net

درباره ما

شرکت سما سامانه تجهیز با حضوری طولانی و پررنگ در بازار آی تی توانسته است دربخش تامین تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مشتریان خود نقش افرینی کند. دراین بخش سیستم های کنترل تردد، تجهیزات صدور کارت شناسایی، انواع کارت های پی وی سی، تجهیزات چاپ مچبند شناسایی بیمار، اقلام مصرفی و سایر ملزومات مورد نیاز ارایه می گردد.

Layout Type

Presets Color

Background Image